30.8. - Založení funkční DA skupiny:
http://disharmony-elements.deviantart.com/

sbírka mini povídek 2. den

18. října 2014 v 20:07 | Purple |  Poviedky
Obloha se zatemnila. Dnes oblohu zbobily tmavé těžké mraky,které zakrývaly jakýkoliv sluneční paprsek,ideální pro poníky,kteří se neukazují na denním světle,nebo si troufnem říct i zářivějšího zítřku?

Opět zamíříme jako minule k hradu elementů. Poník,jenž zabil posledího svědka si pomalu utíral krev ze své oběti,pomalu se zvedl,obličej zahalen obrovskou kápí ze které vyčuhoval jen kousek černého čumáku. Něco mumlal,slovům nešlo rozumět,ale chvilku spatříme zelené světlo vycházející z vrchní strany hlavy,které jako plamínek pomalu tančila až k poníku,ležícím krvavě rozdrápán na popraskané podlaze,která teď do sebe vpíjela odkapávající krev,která zbyla z poníka.

Poník se konečně pohnul. Ladně se zhoupl v bocích a sundal si kapuci z hlavy,která odhalila dlouhou hustou fialovo černou hřívu s bílým konečkem,velké rudé,chladné a nebezpečné oči,vyceněné dlouhé tesáky s našpuleným čumáčkem a s ledovým výrazem ve tváři.

Představujem vám Purple Wish,nositelku elementu zrady,krutou vyysokou upírku,jenž se stala součástí disharmony party.

Dlouze se podívala,rudé oči upřené dopředu zíraly na plesnivou zeď v podzemí. Opět něco zamumlala a o krok ustoupila,ledový poryv se ji zapřel do těla a jen ji to lehce odvál vlasy dozadu,ale s jejím výrazem a postojem to ani nepohlo,jen se letmo podívala za sebe a pak už jen sledovala chvějící se kameny na zemi,které se vznesly do malého víru,jakmile se zeď před ní zachvěla vlnivě a ukázala skrytý vchod.

Konečně se upírka lehce zazubila,odhalila tak v celé kráse své dlouhé tesáky a vstoupila do husté tmy.
Když vystoupila,spatřila v jednom pokoji milé překvapení.
Svým zrakem na ní spočinula o hlavičku menší,šedá klisna, která měla v očích vypsáno překvapení a neskrývanou radost,která se ji letmo mihla v očích a zmizela v proudu jako řeka v jejich zářivě modrých očí,teď ji opět radost vystřídala se smutkem,ale snažila se ji skrýt,za chladným úsměvěm. Avšak šedá klisna se ani o krok nepohnula,slůvkem nezavadila,jen dál upřeně sledovala Purple Wish,dokud se nepohnula.
"Ahoj Starli" Purple se pokusila o úsměv a pomalu se přiblížila,lehce,jakoby se bála,že klisně před sebou ublíží.
"Kde jsou ostatní?" Konečně ze sebe vysoukala šedá klisna a trhla hlavou,což i zavlnilo její kratší černou hřívou s proužkem,ovšem dál upírala pohled na Purple.

Ano,představujem vám Starlight Twinkle,nositelku elementu smutku,nedílnou součásti disharmony party.

Purple Wish polkla. Upřeně hleděla na tělo Starlight a mírně zavrčela. Trhla hlavou,protože si uvědomila,že na tesácích měla zaschlou krev,poníženě sklopila oči před Starlight a ve svém upířím jazyce vysoukala nepatrnou omluvu,potom se pomalu jako černý stín zahalila do roucha noci a pověsila se na starý držák na plátna. Celá se obalila svýma velkýma křídlama,s dutými kostmi a patrnou tenkou bílou membránou,potaženou přes všechny kosti na křídlech.

Starlight jen sklopila uši,pomalu se podívala jedným oknem v místnosti,zrovna na Měsíc,jenž velkolepě zářil přes celou oblohu a společně z hvězdami utvářel nádherné velkolepé noční hvězdné divadlo.
Uvěřila vlastní patrné myšlence na kterou upřela celou sílu a rozsvítila roh,chtěla se teleportovat někam jinam,jen nechtěka rušit upírku,ví,že nikdy nespí,ale i upír si potřebuje odpočinout,proto se rozhodla najít ostatní elementy.
Konečně zatajila a zmírnila frekvenci dechu,jemně roztáhla kopýtka a upřeně hleděla před sebe,konečně ucítila známé škubání těla a obrovskou kouli energie,která ji pulzovala tělem až k rohu,pomaličku zamumlala a teleportovala se jinam,za sebou nechala jen černou,omazlou ránu,šklebící se na místě,kde předtím Starlight stála.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Starli Starli | Web | 19. října 2014 v 13:06 | Reagovat

Opět dokonale sepsaná povídka, zlatíí! Starli jsi tam moc dobře vystihla, opravdu mooooc povedené! Jsi opravdu šikovný spisovatel :3

2 Niky Niky | 19. října 2014 v 18:14 | Reagovat

Tak to je skvělé ! :)
Píšeš prostě úžasně to se nedá zapírat :).

3 Pur Pur | 19. října 2014 v 21:17 | Reagovat

děkuju a opravila jsem chyby

4 Mico neprihlas. Mico neprihlas. | 20. října 2014 v 21:13 | Reagovat

Síce tých minipoviedok zatiaľ nieje veľa, ale normálne uvažujem že si to vytlačím a zviažemXD Zbirrka...znie to tak....dobre XD Ako vždy, napísané na jednotku, cením si že to tu oživuješ :-)

5 Ruvy Ruvy | Web | 22. října 2014 v 14:22 | Reagovat

Oh god jak to... Jak to že všetci viete tak super písať? :,D Všetci máte také sexy spešl talenty, všetci viete kresliť a písať... Iba Ruvy ne :,D Každopádne je to fakt super a môžeš to ísť rovno zaniesť do nejakého vydavateľstva, páč toto už je fakt umenie :3

6 Lea Lea | 22. října 2014 v 21:40 | Reagovat

Je to tak krásné, úplně mne to vtáhlo to děje :3 Napadlo mě, že by se to pak mohlo přeložit do angličtiny a někam to dát, třeba potom, co dodělám ten trailer či tak, ne? :)

7 Demetreadeadee Demetreadeadee | 24. října 2014 v 15:09 | Reagovat

S Revi moc nesúhlasím, nie každí tu vie úžasne kresliť a písať...Pravdu povediac najväčší písací talent na blogoch tu má jednoznačne Pur, pretože píše ako profesionál, ale taktiež je vidieť že sa tým dosť zaoberá a že číta veľa kníh a samozrejme...Je staršia :D . Samozrejme je tu veľa ľudí ktorí píšu fakt dobre, napr. Niky, Lea atď, lebo dej je zaujímavý a napínavý ale vždy to chce nejaké úpravy. (Ja som jeden z tých ľudí ktorí nevedia dobre písať...Ach môj pravopis)

A teraz sa vyjadrím k príbehu...Neviem či som komentovala prvú časť, tak vravím znova, obe časti sú veľmi dobre precízne napísané, je z toho proste taký pocit že čítam naozajstnú existujúcu knihu, takže len tak ďalej :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama