30.8. - Založení funkční DA skupiny:
http://disharmony-elements.deviantart.com/

Elementy disharmonie

13. září 2014 v 15:49 | Starlight
Twilight se nedůvěřive podívala na Night Flare a potom mrkla na pět dalších poníků, kteří postávali za ní. Night se hrdě šklebila, ale Twilight to nedokázalo vyvést z míry. "Co to zase je? Co jsou zač?" zamračila se při pohledu na podivnou partičku. Night Flare si odrhnula modrofialovou hřívu z očí, pohrdavě se na Twilight usmála a ukázala na jednu z klisen, která stála vzadu celého týmu. "Purple Wish" představila ji Night Flare. Purple měla černou vlnitou hřívu s fialovými proužky a bílými konečky úhledně sčesanou pod kapuci tmavě černého pláště, který zakrýval její mrtvolně bledou srst. V obličeji měla kamenný neutrální výraz, a když modrá klisna vyslovila její jméno, sotva znatelně pokývala hlavou. Vedle ní postávala se svěšenou hlavou světle šedá klisna, jejíž černou hřívu prolínaly modré proužky. Kopýtkem smutně hrabala v zemi, ale své jméno vyslovila sama. "Starlight Twinkle", řekla tenkým hláskem.
Night Flare se usmála ještě víc při pohledu na pegasku, která máchala křídly nad její hlavou. "Mico Grey", představili ji. Tmavě šedá klisna s rozcuchanou žlutou hřívou se zašklebila a kopla do hlavy podivnou zebru, která stála pod ní. Starlight k ní přispěchala a podala jí kopýtko, hnědá kobylka se ho mlčky chytila, upravila si tmavě zelenou hřívu a zamračila se. "Asi jsem si zlomila kopýtko!" zařvala podrážděně. Starlight jen protočila panenkami a raději se vrátila na své místo. "Ále Ziberlee, koho to zajímá!" pronesla povýšeným tónem poslední členka týmu, oranžová pegaska s kudrnatou hřívou, která ladně poletovala nad hlavami všech přítomných. "A tohle je Adelaide", pronesla sladce Night Flare. Ta se na ni podívala, ale jen uraženě pokývala hlavou: "Nějak dlouho jsi o mě nemluvila!"
Twilight Sparkle na celý výjev udiveně zírala. "Takže ty mi ukážeš pět poníků, jednoho smutného, jednoho, který by tady nejraději nebyl, ten další je škodolibý, čtvrtý prolhan, poslední je šíleně sobecký a tvrdíš mi, že to má něco společnho se černou magií. Co je to za vtip?" rozčilovala se Twilight. Stále nechápala, co jí tím Night Flare chtěla naznačit. Když si však ještě jednou zopakovala vlastnosti přítomných poníků, spadla jí čelist údivem. "Elementy Disharmonie" špitla.

----------------------------------------

Takto nějak by mohlo vypadat setkání A6 a M6 :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mico neprihlas. Mico neprihlas. | 15. září 2014 v 11:39 | Reagovat

Síce som čakala, že sa stretnú na dájkom dramatickom mieste, ako útes pod ktorým tečie láva anad hlavami im bude zúriť tajfún, ale aj toto je veľmi dobré XD Och, tá nádherná chvýla slávi Mico :3

2 Starlight Starlight | Web | 15. září 2014 v 12:33 | Reagovat

[1]: Pravda, to drama tomu trochu chybí.. :D Je to jen relativní scénář, tak trochu psaní z nudy :D

3 Rosel neprihlas. Rosel neprihlas. | Web | 15. září 2014 v 14:41 | Reagovat

Krásně napsané je to vážně úžasné moc se mi to líbí :3333 Dožaduji pokračování xDDD

4 Lea Lea | 15. září 2014 v 15:58 | Reagovat

To je tak.. úžasně napsané, že by mě to nikdy nenapadlo :D Máš skvělý nápady :D
Krásně vystižená OCčka, ta Starli taková nejmilejší :D

5 Niky Niky | 18. září 2014 v 17:00 | Reagovat

*Tleská* Ty umíš oc tak úžasně vystihnout ! :D
Píšeš skvěle to se musí uznat :D.
Vážně úžasné :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama