30.8. - Založení funkční DA skupiny:
http://disharmony-elements.deviantart.com/

crazy den,aneb když klisny chtěj stavět hrad-úvod

22. dubna 2014 v 12:22 | Purpi |  Poviedky
* * *

"Jednoho krásného dne plné Slunce a Purple Wish neustálého kvíčení na holky,že jestli nenajdou stín rozpustí se jak máslo na rožni,toť tohle jsou ty krásné magické okamžiky přátelství naši disharmony party"
"Zavřeš už klapačku Adelaide?" Náhlé poetické básnění naší kudrnaté klisničky přerušil chraplot Mico, která musela trhat na louce květiny pro Ziberlee,kterou trefilo kouzlo Night Flare,když se naštvala na Starlight,která ji na hlavu dala korunku ze slimáků.
"Nemůžu, dneska je tak krásně,že prostě musím básnit." Adelaide,která se krásně roztomile zazubila na Mico si na hlavu nasadila rozsedlou řepu.
"Opravdu to nevydržím." Syčela Purple a celá zahalená ve svém plášti se krčila u malého keříku na louce,kde byly všechny klisničky.
"Holky půjdeme se projít po evefree." Řekla smutně Starli a potichu přišla za Purple Wish a chtěla ji udělat další stín. "Jste už tak kruté jak tady Mico."Okřikla je. "Styďte se."
"Ale já nemůžu,dokud nenatrhám květiny pro naši zamilovanou Zib." Ukázala Mico na Ziberlee,která v puse držela klacek a skákala jak malý zajíček.
"Mně asi přeskočilo." Koukla na všechny Night Flare a pořádně se plácla do čela,které bylo ještě trochu od toho slizu. "Když musíme tak musíme,nechcu tady vidět jak se škvaří maso."
"To musí být nádherné."Zazpívala Ziberlee a skočila na Mico. "Hyje můj oři,v dálce za mým milým." Culila se do dálky a třepetala přitom jak motýlek kopýtkama. "Jsem lehká jak vánek." Začala pískat,ale to už Mico nevydržela,shodila ji ze sebe,zacpala si uši a rozutekla se směr evefree. "Pomoc." Řvala přitom.
"Ha ha ha." Začala se naplno smát Adelaide,která smrděla jak shnilá řepa,ale bylo ji to fuk. Dneska se cítila tak dobře,že by ji klisny mohly podezřívat,jestli se něčeho nenadýchala.
"Jdeme ale už vážně." Dupla si rázně Night Flare a každou klisnu káravě plácla po hlavě,teda krom Purple,ta měla schovanou hlavu v plášti a třepala se jak ratlík.

* * *

"Kde to jsem." Zastavila udýchaná Mico a ze stromu si vzala jablko. "Mám hlad."Řekla si a když už chtěla kousnout,jabku narostly nohy a samo před Mico s jekotem uteklo. "Tohle všechno vypadá jak práce někoho." Pošimrala se na bradě,kde se ji náhle udělala bradka. "Co to?" Vzteklá Mico vyhodila kopýtka do vzduchu a roztáhla křídla."Discorde ukaž se." Zařvala.
"Neřvi tu." Řekla Night Flare,která konečně s ostatnína našla Mico. "Víš,že máš bradku?" Zeptala se ji.
"Jop no a sluší ti." Řekla zamilovaně Ziberlee a dala si sama pusinku a ukázala přitom na strom. "Já už ho našla,před pikolou za pikolou." Jenže náhle ji Adelaide zacpala ocasem tlamičku. "Ticho." Řekla vážně a koukla také na strom. "Discrod." Také ji napadlo a měla pravdu. Po chvilce,když se všechny klisny koukly také na strom,strom se oklepal a z něj spadly malé barevné lístečky,které se rychle zformovaly na siluetu Discorda a pak vybuchnutím a náhlým jasným světlem tu před němi stál o mocný Discord.
"Fůj."Sstačila doříct Purple Wish a shodila ze sebe plášť a odhalila tak svá velká plátěná křídla s plno drápama na každém konci.
"Dávej pozor,nebo někomu tím vypíchneš oko." Naštvaná Mico seděla v rohu u stromu a sledovala Discorda.
"Trochu úsměvu." Řekl konečně Discord a vykouzlil kornout a nabral si jak zmrzlinu Ziberlee hřívu a Night Flare ocas.
"Mńam." Zasmál se jim.
"Moje hříva." Zaječela Ziberlee,teď už spíše plešatá Ziberlee a chytla se za holou hlavu. "Mico." Prosebně na ni koukla.
"Ne." Otočila se k ní zády.
"Na tady máš." Řekla Starli a podala ji čepku vyrobenou z dvou metrové palmy,která rostla nedaleko Purple Wish jeskyně.
"Děkuju." Řekla bázlivě Zib a nasadila si list na hlavu.
"Discorde o co ti jde?" Zeptala se ho Night Flare a nespouštěla z něj oči.
"Night Flare,trochu úsměvu." Zasmál se Discord a kdyý už ji chtěl něco provést,náhle ho něco chytlo za ocas a pořádně kouslo.
"Auu." Zařval a vyletěl do vzudchu,jakoby se opařil.
"To máš za Zib a Night Flare." Opáčila Purple Wish a vycenila na něj dlouhé ostré tesáky a sundala si z pusy kousek jeho ocasu.
"Hele holky." Náhle je z toho zmatku vyprostila Adelaide a ukázala na rozsáhlé prázdné místo." Tady by byl dobrý domeček." Usmála se na ně.
"Ale to je dobrý nápad." Mico v tu táno jakoby obživla, k ní rychle přiletěla a usmála se. "Co třeba pevnost?"
"Nebo zámek." Odvětila Starlight,která se tajně smála.
"Nebo temné katakomby plné hnusu,špíny,prachu a hrůzných chodeb bez konce." Rozzářená Purple kolem nich poletovala jak natěšenej netopýr,ale když koukla na všechny zděsené výrazy všech klisen,raději přistála." Tak ne no." Řekla suše a pověsila se na strom.
"Nebo nic." Řekla Night Flare.
"Ne ne,prostě hrad tady naší Nighty." Řekla vítězně Adelaide a rozběhla se vpřed.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mykony(nepřihlášená) Mykony(nepřihlášená) | 22. dubna 2014 v 13:59 | Reagovat

Hej to je super :D :D :D ještě furt si zvykám že  Adelaide má ráda...tu řepu.
Hmm Ady by asi nikomu hrad nepostavila XD.

2 Niky Niky | 22. dubna 2014 v 19:23 | Reagovat

Super :) píšeš vážně dobře a musím říct že jsem se i zasmála :D

3 mico-grey mico-grey | 22. dubna 2014 v 19:27 | Reagovat

Náhodou ,atakomby sú super XD ohla by Mico postaviť hornú časť niekde v korune stromov? :D Ako stromový hrad

4 Starlight Starlight | Web | 22. dubna 2014 v 20:40 | Reagovat

Ach, chudák Purpí tam na slunci :(

5 Lilly Lilly | 23. dubna 2014 v 14:06 | Reagovat

Heh, chtěla bych vidět plešatou Ziberlee
:-D

6 Dee Dee | Web | 23. dubna 2014 v 15:21 | Reagovat

:'DDDDDDDDDDDDDDD "Fuj" :D :D Fakt úžasné, dlho som sa tak nezasmiala :D
My sme vážne praštené :D

7 Zib Zib | 24. dubna 2014 v 14:42 | Reagovat

Ach tak neuveriteľne krásne poetické C: Chdák Mico ... zbierať kvetinky :D A celkovo to je ... úžasné ... inak, medzi nami disharmony, nepraštila nás knedľa keď sme také ..... fascinujúce?:3

8 Lea Lea | 24. dubna 2014 v 19:38 | Reagovat

To je neuvěřitelně dobrý úvod! OwO

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama