30.8. - Založení funkční DA skupiny:
http://disharmony-elements.deviantart.com/

Duben 2014

to už je moc

29. dubna 2014 v 19:10 | Purpi |  Mane 6
Tohle už je moc. Jako příjdu na pc a co nezjistím?


nějaká kravka si myslí jak moc kopíruje Stella

1. ani jsem nevěděla,že někdo má takové elementy,nějakou takovou korunu atd
2. to určitě nikdo
3. jakej chytrák zas napsal a rozpoutal válku?
4.Stella ji má jinak,jen ty hroty tam jsou stejné,ale to je vše

Takže ji musíme ukázat,že nejsme kopírajti

Všetko naj pre Ady!!!

24. dubna 2014 v 16:07 | Mico G. |  Info
Zdravím kone!
Je tu síce taká trochu dusná atmosféra kôli filmu, ale to mi nezabráni zablahoželať...(predstav si, že ti spievam) veľa šťááástiááá ZDRÁÁÁVIAÁÁÁ, veľa šťástiáááá zdráviáááá, veľa šťastia, milá Ady....
Takže prajem, aby si našla dobré meno, a aby sa ti splnilo všetko, čo chceš, a čo ti priali ľudia predomnou, aj to, čo ti ešte budú priať :D
ÓK, môj úbohý obrázok na poslednú chvýľu (tá torta akože má byť nakrivo)
dokonale! :D
OK, nenávidím vás a kedže Ady je oslávenkyňa, nenávidím ju dnes o trochu menej ako inokedy :D Nežiarlite, zajtra je zas v normále.

EOD komix 3-4 (vlastne koniec)

23. dubna 2014 v 20:11 | Mico Greyova |  Naša tvorba
Poníci česť,
vopred sa omlouvám za menší formát, ale prekliaty blog mi nechcel nahrať celý obrázok, pretože je moc veľký -.- Toto je vlastne koniec, nakonci proste tú repu proste vytiahnu (och bože, prezradila som koniec!)
na konci predošlej časti akože Zib rú repu omylom zväčšila, dáke obrázky sú odseknuté a na dvoch spodných obrázkoch (nevidno to) sa akože Ady chce obesiť...na posledný obrázok sme sa nevtlačili všetci a vyzerá strašne.
Tu to máte
nenávidím vás, a prajem Ady vše najlepšie. Už kreslím pre ňu a momentálne tiež makám na spoločnom obrázku.

crazy den,aneb když klisny chtěj stavět hrad-úvod

22. dubna 2014 v 12:22 | Purpi |  Poviedky
* * *

"Jednoho krásného dne plné Slunce a Purple Wish neustálého kvíčení na holky,že jestli nenajdou stín rozpustí se jak máslo na rožni,toť tohle jsou ty krásné magické okamžiky přátelství naši disharmony party"
"Zavřeš už klapačku Adelaide?" Náhlé poetické básnění naší kudrnaté klisničky přerušil chraplot Mico, která musela trhat na louce květiny pro Ziberlee,kterou trefilo kouzlo Night Flare,když se naštvala na Starlight,která ji na hlavu dala korunku ze slimáků.
"Nemůžu, dneska je tak krásně,že prostě musím básnit." Adelaide,která se krásně roztomile zazubila na Mico si na hlavu nasadila rozsedlou řepu.
"Opravdu to nevydržím." Syčela Purple a celá zahalená ve svém plášti se krčila u malého keříku na louce,kde byly všechny klisničky.
"Holky půjdeme se projít po evefree." Řekla smutně Starli a potichu přišla za Purple Wish a chtěla ji udělat další stín. "Jste už tak kruté jak tady Mico."Okřikla je. "Styďte se."
"Ale já nemůžu,dokud nenatrhám květiny pro naši zamilovanou Zib." Ukázala Mico na Ziberlee,která v puse držela klacek a skákala jak malý zajíček.
"Mně asi přeskočilo." Koukla na všechny Night Flare a pořádně se plácla do čela,které bylo ještě trochu od toho slizu. "Když musíme tak musíme,nechcu tady vidět jak se škvaří maso."
"To musí být nádherné."Zazpívala Ziberlee a skočila na Mico. "Hyje můj oři,v dálce za mým milým." Culila se do dálky a třepetala přitom jak motýlek kopýtkama. "Jsem lehká jak vánek." Začala pískat,ale to už Mico nevydržela,shodila ji ze sebe,zacpala si uši a rozutekla se směr evefree. "Pomoc." Řvala přitom.
"Ha ha ha." Začala se naplno smát Adelaide,která smrděla jak shnilá řepa,ale bylo ji to fuk. Dneska se cítila tak dobře,že by ji klisny mohly podezřívat,jestli se něčeho nenadýchala.
"Jdeme ale už vážně." Dupla si rázně Night Flare a každou klisnu káravě plácla po hlavě,teda krom Purple,ta měla schovanou hlavu v plášti a třepala se jak ratlík.

* * *

"Kde to jsem." Zastavila udýchaná Mico a ze stromu si vzala jablko. "Mám hlad."Řekla si a když už chtěla kousnout,jabku narostly nohy a samo před Mico s jekotem uteklo. "Tohle všechno vypadá jak práce někoho." Pošimrala se na bradě,kde se ji náhle udělala bradka. "Co to?" Vzteklá Mico vyhodila kopýtka do vzduchu a roztáhla křídla."Discorde ukaž se." Zařvala.
"Neřvi tu." Řekla Night Flare,která konečně s ostatnína našla Mico. "Víš,že máš bradku?" Zeptala se ji.
"Jop no a sluší ti." Řekla zamilovaně Ziberlee a dala si sama pusinku a ukázala přitom na strom. "Já už ho našla,před pikolou za pikolou." Jenže náhle ji Adelaide zacpala ocasem tlamičku. "Ticho." Řekla vážně a koukla také na strom. "Discrod." Také ji napadlo a měla pravdu. Po chvilce,když se všechny klisny koukly také na strom,strom se oklepal a z něj spadly malé barevné lístečky,které se rychle zformovaly na siluetu Discorda a pak vybuchnutím a náhlým jasným světlem tu před němi stál o mocný Discord.
"Fůj."Sstačila doříct Purple Wish a shodila ze sebe plášť a odhalila tak svá velká plátěná křídla s plno drápama na každém konci.
"Dávej pozor,nebo někomu tím vypíchneš oko." Naštvaná Mico seděla v rohu u stromu a sledovala Discorda.
"Trochu úsměvu." Řekl konečně Discord a vykouzlil kornout a nabral si jak zmrzlinu Ziberlee hřívu a Night Flare ocas.
"Mńam." Zasmál se jim.
"Moje hříva." Zaječela Ziberlee,teď už spíše plešatá Ziberlee a chytla se za holou hlavu. "Mico." Prosebně na ni koukla.
"Ne." Otočila se k ní zády.
"Na tady máš." Řekla Starli a podala ji čepku vyrobenou z dvou metrové palmy,která rostla nedaleko Purple Wish jeskyně.
"Děkuju." Řekla bázlivě Zib a nasadila si list na hlavu.
"Discorde o co ti jde?" Zeptala se ho Night Flare a nespouštěla z něj oči.
"Night Flare,trochu úsměvu." Zasmál se Discord a kdyý už ji chtěl něco provést,náhle ho něco chytlo za ocas a pořádně kouslo.
"Auu." Zařval a vyletěl do vzudchu,jakoby se opařil.
"To máš za Zib a Night Flare." Opáčila Purple Wish a vycenila na něj dlouhé ostré tesáky a sundala si z pusy kousek jeho ocasu.
"Hele holky." Náhle je z toho zmatku vyprostila Adelaide a ukázala na rozsáhlé prázdné místo." Tady by byl dobrý domeček." Usmála se na ně.
"Ale to je dobrý nápad." Mico v tu táno jakoby obživla, k ní rychle přiletěla a usmála se. "Co třeba pevnost?"
"Nebo zámek." Odvětila Starlight,která se tajně smála.
"Nebo temné katakomby plné hnusu,špíny,prachu a hrůzných chodeb bez konce." Rozzářená Purple kolem nich poletovala jak natěšenej netopýr,ale když koukla na všechny zděsené výrazy všech klisen,raději přistála." Tak ne no." Řekla suše a pověsila se na strom.
"Nebo nic." Řekla Night Flare.
"Ne ne,prostě hrad tady naší Nighty." Řekla vítězně Adelaide a rozběhla se vpřed.

tak co je?

22. dubna 2014 v 11:52 | Purpi |  Mane 6
Tak co je? Naše elementy a chcíp :D

Musíme se trochu popohnat,možná to tak nevypadá,ale i já se snažím

Za 1. zkouším vymyslet nějakou písničku pro naše elementy
2. budu je kreslit,ale nakreslím je až bude ofii náš vzhled do filmu,tak doufám,že i vy.

Taky už píšu část čarovného příběhu nás jak si postavíme epický hrádek :D Aby naše Stella mohla někam chodit..ehm..už mlčím

tak nic jdu to psát

EOD komix 1-2

16. dubna 2014 v 16:31 | Greya Micova |  Naša tvorba
*rozmýšľa nad vhodným pozdravom*
Tak čaute...
Takže ako z nadpisu vyplíva (no nie), robím komix...bude na viac častí.
Určite to neprečítate :D V podstate ide o to, že Ady bude ťahať repu a budeme jej s tým pomáhať, Koniec neni dokončený :P

LE Prvá časť:
Le druhá časť:
-snád ste prečítali XD

OK, nadnes fše.
Nenávidím vás.

Starlight zase píše.. :D

4. dubna 2014 v 15:38 | Starlight |  Info
Opět tu jsem :3
Já si prostě nedala, musela jsem něco na tento blog napsat. Měla jsem pár nápadů, ale ty se zde stále dokola omývají...
Takže jsem si řekla, že konečně napíšu elementům tu básneň, jenže to se mi zase vábec nedařilo :D Zabásnit bych dokázala akorát o svém OC, a i tak by to nebylo nic moc..
Heh, ale postupem času jsem přemýšlela o knize, o vzhledech elementů a všem možném..:D

1) Ziby jsem dlouho nezastihla na FB, tak doufám, že budeš souhlasit když napíši něco ke knize;) Byla bych ráda, kdyby se na prvních stránkách knížky objevily informace o našich OC, nechť tedy všichni z A6 vyplní tohle:
Celé jméno:
Věk:
Druh:
Speciální talent + obrázek CM:
Element:
Má ráda:
Nemá ráda:
Povaha:
Stručná historie:
Obrázek OC:

Vyplňte to prosím tak, aby se to vešlo na jednu stránku ve Wordu ;)

2) Vzhled elementů..
Před chvílí jsem si přečetla nápad Mico, že by každý měl jiný vzhled elementu. Jsme A6, chaos musí být :D
Mě tedy napadlo, že by si jej každý vymyslel sám, pak by to byl opravdový chaos.. :D I když, zas takhle asi ne..., no uvidíme jak budete chtít;)

To by bylo vše, tento článek jsem psala především kvůli naší slavné knize:D